İstanbul Merkez
0212 635 56 12
Merkez Ofis

Adres: Kıztaşı cd. Açıklar sk. No: 27 /2 Fatih / İSTANBUL

Tel  : 0212 635 56 12
Fax : 0212 631 54 49

Email: iklimtur@iklimtur.com

 
Kocaeli Şube

Ömerağa Mh. Ankara Cd. No:37
K:2/4 İzmit / KOCAELİ

Tel  : 0262 331 60 46
Fax : 0262 331 60 56
Email: kocaeli@iklimtur.com
Bilecik Şube

İstiklal Mh. Tevfik Bey Cd. No: 93/1
Merkez/ BİLECİK

Tel  : 0228 212 99 92
Fax : 0228 212 99 92
Email: bilecik@iklimtur.com
Karabük Şube

Hürriyet Cd. Yıldırım İş Hanı (Evkur Karşısı)
No: 163  Ka: 3 Merkez/ KARABÜK

Tel  : 0370 412 61 32
Fax : 0370 412 61 32
Email: ahmetyapan@iklimtur.com

Kadromuz

Kadromuz
Ahmet Sinan ÖZDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı aozdemir@iklimtur.com
Muhammed Mahmud ÖZDEMİR Satış & Pazarlama Md. kurumsal@iklimtur.com
Muhammed Yusuf ÖZDEMİR Bilet Dep. Md. yusufozdemir@iklimtur.com
Muhammed Yavuz ÖZDEMİR InComing Md. yavuzozdemir@iklimtur.com
Gökhan AKARÇAY Satış & Pazarlama gokhanakarcay@iklimtur.com
Kürşat ELMACI Mekke Temsilcisi mekke@iklimtur.com
Tuba YÜKSEL Umre Muhasebe muhasebe@iklimtur.com
İbrahim BABAR Medine Temsilcisi medine@iklimtur.com

 

Şubelerimiz - Temsilciliklerimiz
Ahmet Nevzat ATAŞ Kocaeli Şb. kocaeli@iklimtur.com
Şadan TURHAN Bilecik Şb. bilecik@iklimtur.com
Ahmet YAPAN Krarabük Şb. karabuk@iklimtur.com

 

Din Görevlilerimiz
Süleyman ALTUNTAŞ İlahiyatçı - Hatib - Danışman
Davut KÖKEN Emekli İmam Hatib
Cengiz ÇELİK Emekli İmam Hatib
Umre Programları
Hac Programları
Otel Rezervasyonları
Uçak Bilet
Turlar
Başa Dön
İklim Turizm Kıztaşı cd. Açıklar sk. No: 27 /2 Fatih / İSTANBUL Tel: 0212 635 56 12 Fax: 0 212 631 54 49 iklimtur@iklimtur.com
Yurtiçi Oteller | Yurtdışı Turları | Kültür Turları  | Kurumsal | Müşteri Hizmetleri
İklim Turizm
 
ÇAĞRI MERKEZİ212 635 56 12 İklim Turizm İklim Turizm İklim Turizm
Sosyal Medya Takip et
facebookfacebookfacebookfacebook