İstanbul Merkez
0212 635 56 12
Merkez Ofis

Adres: Kıztaşı cd. Açıklar sk. No: 27 /2 Fatih / İSTANBUL

Tel  : 0212 635 56 12
Fax : 0212 631 54 49

Email: iklimtur@iklimtur.com

 
Kocaeli Şube

Ömerağa Mh. Ankara Cd. No:37
K:2/4 İzmit / KOCAELİ

Tel  : 0262 331 60 46
Fax : 0262 331 60 56
Email: kocaeli@iklimtur.com
Sivas Şube

Sular Başı Mh. Belediye Sk. No:2 Akhan İş Merkezi Kt:1 D:2
Merkez/ SİVAS

Tel  : 0346 223 01 00
Fax : 0346 223 01 00
Email: sivas@iklimtur.com
Bilecik Şube

İstiklal Mh. Tevfik Bey Cd. No: 93/1
Merkez/ BİLECİK

Tel  : 0228 212 99 92
Fax : 0228 212 99 92
Email: bilecik@iklimtur.com

Kadromuz

Kadromuz
Ahmet Sinan ÖZDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı aozdemir@iklimtur.com
Muhammed Mahmud ÖZDEMİR Satış & Pazarlama Md. kurumsal@iklimtur.com
Muhammed Yusuf ÖZDEMİR Bilet Dep. Md. yusufozdemir@iklimtur.com
Muhammed Yavuz ÖZDEMİR InComing Md. yavuzozdemir@iklimtur.com
Gökhan AKARÇAY Satış & Pazarlama gokhanakarcay@iklimtur.com
Kürşat ELMACI Mekke Temsilcisi mekke@iklimtur.com
Tuba YÜKSEL Umre Muhasebe muhasebe@iklimtur.com
İlhan ALMACI Mekke Temsilcisi mekke@iklimtur.com
mehmet YÖRÜK Medine Temsilcisi medine@iklimtur.com
Ahmet Demircan Havalimanı ve Konsolosluk Hiz. iklimtur@iklimtur.com

 

Şubelerimiz - Temsilciliklerimiz
Ahmet Nevzat ATAŞ Kocaeli Şb. kocaeli@iklimtur.com
Şadan TURHAN Bilecik Şb. bilecik@iklimtur.com

 

Din Görevlilerimiz
Süleyman ALTUNTAŞ İlahiyatçı - Hatib - Danışman
Davut KÖKEN Emekli İmam Hatib
Davut DUMAN Emekli İmam Hatib
Cengiz ÇELİK Emekli İmam Hatib
Umre Programları
Hac Programları
Otel Rezervasyonları
Uçak Bilet
Turlar
Başa Dön
İklim Turizm Kıztaşı cd. Açıklar sk. No: 27 /2 Fatih / İSTANBUL Tel: 0212 635 56 12 Fax: 0 212 631 54 49 iklimtur@iklimtur.com
Yurtiçi Oteller | Yurtdışı Turları | Kültür Turları  | Kurumsal | Müşteri Hizmetleri
İklim Turizm
 
ÇAĞRI MERKEZİ212 635 56 12 İklim Turizm İklim Turizm İklim Turizm
Sosyal Medya Takip et
facebookfacebookfacebookfacebook